سامانه سفرهای خارجی

سامانه سفرهای خارجی امور بین الملل وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی

شرکت توسعه هوشمند ورنا ایرانیان(کوکاتکس)با همکاری اموربین الملل وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی اقدام به طراحی سامانه ای برای سفر های خارجی وزارت تعاون کرده است.

هدف اصلی این سامانه، ساده‌تر کردن و بهینه‌سازی فرآیند سفرهای خارجی کارکنان و نمایندگان وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی است. با استفاده از این سامانه، هر ماموری که قصد سفر خارجی دارد، می‌تواند درخواست سفر خود را در سامانه ثبت کند و پس از تایید درخواست، به سفر برود.

فرایند استفاده از این سامانه به صورت زیر است:

1- ثبت نام اولیه: در ابتدا، نماینده امور بین الملل برای هر کارکنانی که قصد سفر خارجی دارد، ثبت نام اولیه را انجام می‌دهد.

2- تکمیل ثبت نام: پس از ثبت نام اولیه، کاربر ثبت نام خود را تکمیل می‌کند و اطلاعات مورد نیاز را وارد می‌کند.

3- ثبت درخواست سفر: پس از تکمیل ثبت نام، کارکنان می‌توانند درخواست سفر خود را در سامانه ثبت کنند.

4- بررسی درخواست: در این مرحله، نماینده امور بین الملل درخواست را بررسی کرده و پس از تایید، درخواست به مرحله بعدی می‌رود.

5- سفر: پس از تایید درخواست، کارکنان می‌توانند به سفر خود بروند.

6- گزارش مرحله‌ای: در طول سفر، کارکنان موظف هستند گزارش مرحله‌ای از سفر خود را در سامانه بارگذاری کنند.

7- گزارش دستاورد کلی: پس از پایان سفر، کارکنان موظف هستند گزارش دستاورد کلی سفر خود را در سامانه بارگذاری کنند.

8- بررسی گزارش: گزارش‌های بارگذاری شده توسط کارکنان، توسط نماینده امور بین الملل بررسی می‌شوند و در صورت عدم تایید، اجازه برای سفر بعدی به آنها داده نمی‌شود.

استفاده از این سامانه، باعث بهبود فرآیند سفرهای خارجی کارکنان و نمایندگان وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی می‌شود. با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های پیشرفته، این سامانه قابلیت ارسال و دریافت اطلاعات به سرعت و با دقت بالا را دارا می‌باشد. همچنین، این سامانه به دلیل طراحی مناسب و رابط کاربری ساده، سهولت کار با آن را برای کارکنان و نمایندگان وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی فراهم کرده است.

با استفاده از سامانه “سفرهای خارجی”، وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی توانسته است فرآیند سفرهای خارجی را ساده‌تر، سریع‌تر و با دقت بالاتری انجام دهد. همچنین، این سامانه به کاربران این امکان را می‌دهد تا هر زمان که لازم است، به سرعت و با دقت بالا اطلاعات خود را به‌روزرسانی کنند.

ریز قابلیت های سامانه سفرهای خارجی امور بین الملل وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی

Arrow 3

تکنولوژی های به کار رفته

طراح رابط کاربری

Figma,Zeplin

فرانت اند

React

بک اند

ASP.Net

دیتابیس | وب سرور

Sql

پالت رنگی استفاده شده :