آشنایی با شرکت کوکاتکس

شرکت توسعه هوشمند ورنا ایرانیان (کوکاتکس) با مسئولیت محدود به شماره ثبت 550012 در سال 1395 به همت جمعی از متخصصان در زمینه‌ی برنامه‌نویسی تاسیس شد.

این شرکت یک شرکت فعال در زمینه طراحی و توسعه وب، اپلیکیشن، سئو و دیجیتال مارکتینگ و تولید محتوا و طراحی رابط کاربری است و همچنین طراحی نمایشگاه مجازی به کمک تکنولوژی AR/VR است.

این شرکت با استفاده از تکنولوژی‌های مدرن و تیمی مجرب از بهترین طراحان و توسعه دهندگان، به مشتریان خود خدماتی با کیفیت بالا ارائه می‌دهد.شرح کامل خدمات در زیر ارائه شده است :

خدمات ما

طراحی اپلیکیشن اندروید و ios

با طراحی اپلیکیشن موبایل  می توانید این فرصت را داشته باشید که ارتباط بیشتری با مشتریان خود برقرار کنید.  اگر کسب و کارتان برای شما مهم است، می‌توانید با ساخت اپلیکیشن کاربردی و زیبا یک پل ارتباطی خوب با مشتری‌ داشته باشید.

طراحی انواع وب سایت

اولین و اساسی ترین گام برای ورود به دنیای کسب و کار دیجیتال،داشتن یک وب سایت مناسب است.امروزه تمامی کسب و کارهای اینترنتی به کمک وب سایت به سرعت در مسیر رشد مناسبی قرار گرفته اند و پیشرفت چشمگیری دارند.

دیجیتال مارکتینگ ، SEO و تولید محتوا

سئو در دیجیتال مارکتینگ یک بخش مهم و جدایی ناپذیر است، و فرایندی می باشد که به وسیله آن یک وب سایت برای بهتر دیده شدن بهینه سازی می شود؛ تا در جستجو های مربوطه دارای نتیجه و رنکینگ بهتری باشد

طراحی نمایشگاه مجازی با تکنولوژی VR

در فضاهای واقعیت مجازی،میتوانید داخل فضای دلخواه شبیه سازی شده، محصولتان را به نمایش و فروش بگذارید.حتی خود شما میتوانید به عنوان ارائه دهنده بدون حضور فیزیکی در نمایشگاه برای ارائه محصول خود حاضر شوید.

طراحی رابط کاربری (UI)

طراحی رابط کاربری اصولی نقش بسیار زیادی در موفقیت کسب و کار ها دارد. طراحی رابط کاربری کمک می کند تا کاربران راحت تر با طرح مورد نظر ارتباط برقرار کنند و نیاز های خود را برطرف کنند و احساس رضایت کامل از پلتفرم را داشته باشند.

طراحی داشبوردهای مدیریتی

یکی از مهم ترین بخش های طراحی سایت،طراحی سامانه مدیریتی است.اگر سامانه مدیریتی سایت در ساده ترین حالت و کامل ترین صورت طراحی شود،مدیریت وب سایت به راحتی اتفاق می افتد و به راحتی مطالب شما در سایت به نمایش در میاید.

پروژه های مشترک با شرکت ها و ارگان های بزرگ

شرکت توسعه هوشمند ورنا ایرانیان توانسته است پروژه های موفقی را برای وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی انجام دهد.یکی از این پروژه ها،طراحی سامانه صدور شناسه ملی برای تشکل های کارگری و کارفرمایی است.در این سامانه فرایند درخواست و صدور شناسه ملی به صورت اتوماسیون و به کمک وب سرویس انجام می شود و به فرایند صدور شناسه ملی سهولت بخشیده است.

پروژه ی دیگری که توسط شرکت توسعه هوشمند ورنا ایرانیان برای وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی انجام شده است،سامانه سفرهای خارجی است که در این سامانه مامور اعزامی به سفر خارجی درخواست خود را ثبت می کند و در صورت تایید نماینده امور بین الملل وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی به سفر اعزام می شود.این مامور موظف است در طول سفر گزارش رهگیری مرحله به مرحله سفر خود را بارگزاری کند و همچنین در آخر سفر گزارش نهایی خود را بارگزاری کند.در صورت تایید گزارش امکان سفر بعدی به ایشان داده می شود در غیر اینصورت دسترسی به پنل ایشان غیر ممکن می شود.

از دیگر پروژه های مشترک شرکت توسعه هوشمند با ارگان های بزرگ می توان به پروژه ی خرید شارژ در سایت ایزی پی اشاره کرد که کاربر می تواند در این بخش از سایت ایزی پی،خرید شارژ برای اپراتورهای مختلف تلفن همراه انجام دهد و یا بسته اینترنتی خریداری کند.

یکی دیگر از پروژه های مشترک با ارگان های بزرگ،طراحی سایت موکب اشتغال محرومان برای کمیته امداد امام خمینی است.

سوالات متداول

ابتدا شما میتوانید بعد از مشخص کردن موضوع کار خود و مشخص کردن حوزه مربوطه،با کارشناسان ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان استفاده کنید سپس در صورت لزوم جلسه ای هماهنگ کرده و جزئیات پروژه مشخص می شود و شما به دپارتمان مربوطه وصل خواهید شد و فرایند پیاده سازی آغاز می شود.

شما نیازهای خود از پروژه مورد نظر را بیان می کنید تا کارشناسان ما فرایند و روند انجام پروژه و مسیر بهتر انجام شدن پروژه را به شما نشان دهند تا بهترین خروجی حاصل شود.برای دریافت مشاوره رایگان هم می توانید فرم را تکمیل کنید همچنین می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

1- باتوجه به حساسیت سایت و نقش آن در معرفی مجموعه شما،اولین نکته مهم انتخاب شرکت معتبر به جای شخص است،چراکه اشخاص ممکن است به دلایل مختلف مانند تغییر شغل ، مهاجرت و … قادر به ادامه همکاری با شما نباشند در صورتی که حتی با داینامیک بودن سایت پشتیبانی فنی همیشه برای سایت نیاز است.

2- شرکت هایی را انتخاب کنید که خود اقدام به کد نویسی سایت و تولید آن بدون استفاده از ابزار ها می کنند. چراکه استفاده از ابزارهای اماده تولید وب سایت به دلیل عدم تسلط پیمان کار به هسته ابزار و همچنین عدم انعطاف کافی ابزار که از خواص اصلی ابزار است،منجر به مشکلات و افت کیفیت خدمات و در نهایت توقف توسعه سایت می گردد. جهت اطلاعات بیشتر لطفا با ما تماس بگیرید.

3- مقایسه نمونه کار ها از لحاظ گرافیکی و همچنین نحوه عملکرد آن ها. 

4- مشاهده نمونه قرارداد طراحی سایت شرکت های مختلف و بررسی اینکه آیا مواردی که جز امکانات و ویژگی ها به شما گفته می شود در قرارداد قید می شود یا خیر. 

5-مراجعه حضوری و شرکت در جلسه توجیهی شرکت های مختلف.